Ak uvažujete o kúpe nového automobilu, existuje veľa vecí, ktoré by ste mali zvážiť, ako napríklad výkon, hospodárstvo, styling a technológia, ale spoľahlivosť je pravdepodobne najdôležitejším faktorom všetkých pre kupujúcich automobilov. Nie sú to len jednotlivé modely, ktoré je potrebné považovať za to, že sa oplatí zistiť, ako každá značka ako celok funguje z hľadiska spoľahlivosti svojich výrobkov. Preto sme prišli so zoznamom najspoľahlivejších výrobcov automobilov poháňaných našimi najnovšími údajmi o spokojnosti zákazníka, ktorý si spokojnosť so zákazníkom.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Je ľahké si myslieť, že v modernom svete neexistuje nič také ako nespoľahlivé auto, ale náš prieskum energie vodiča z roku 2018 ukazuje, že medzi modelmi a tiež medzi rôznymi výrobcami existujú veľké rozdiely.
• Najspoľahlivejšie rodinné autá
Každý rok sa prieskum energie vodiča žiada, britského motoristu, aby ste svoje auto zaznamenali v mnohých rôznych faktoroch – vrátane spoľahlivosti. Poskytuje nám skvelú predstavu o tom, ako automobily, ktoré testujeme v reálnom svete, a jasne ukazuje, že na cestách vo Veľkej Británii niektorí výrobcovia jednoducho vyrábajú spoľahlivejšie autá ako iné.
Sú to údaje s vlastným hlásením a vo výsledkoch sú niekoľko prekvapení spolu s predvídateľnejšími lektormi, ale vyvoláva dojem, ktorý výrobcovia nechávajú zákazníkov spokojní a ktoré z nich ponechávajú niečo potrebné.

Leave a Reply

Your email address will not be published.