s veľkorysými zväzkami záruky a rozmanitým rozsahom dizajnu. Nissan je určite fascinujúcou voľbou v sektore LCV. Tento týždeň sa ukázalo, že plánuje zvýšiť predaj s dômyselnou škálou príslušenstva vytvorených na vytvorenie plne vybaveného pracovného prostredia vo vnútri dodávky panela NV300.
Na autosalóne Brussels v roku 2019 spoločnosť Nissan odhalila svoj nový koncept NV300, ktorý nazýva „mobilný workshop“. Nový koncept je vybavený kompletne vybavenými nákladnými oblasťami vytvorenými v spojení s extrémne rešpektovaným londýnskym dizajnérskym tímom Hardie.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie stredne veľké panelové dodávky
Oblasť nákladu dodávky sa javí ako súčasný domov. Má ohromujúci drevený interiér, svetlé LED strešné osvetlenie, usporiadané úložné priestory, integrovaný dotykový počítač a otočné sedadlo na koľajniciach, ktoré vytvárajú vhodný pracovný priestor.
10

Kľúčovým prvkom koncepcie je však Nissanova dômyselná technológia „Energy Roam“. Nissan Energy Roam je pre pracovníkov all-in-one, prenosná batéria, ktorá dodáva energiu bez emisií. To im umožní spúšťať svoje nástroje spôsobom, ktorý je vhodný pre životné prostredie.
Balenie sú tvorené batériami druhého života zotavené z elektrických automobilov Nissan Leaf Electric Automobily, ktoré sa týkajú konca ich života. Okrem toho solárny panel namontovaný na zastrešení koncepcie-van nabíja batérie využívajúce obnoviteľnú energiu. Batéria má kapacitu 700Wh a maximálny výstup 1 kW, vďaka čomu je najlepším centrom na využitie elektrického náradia mimo mriežky.
LCV Plánovanie a reklamný riaditeľ pre Nissan Europe, Francesco Giacalone uvádza, že koncept Nissan NV300-Van ukazuje, že Nissan verí v budúcnosť úžitkového vozidla. Verí tiež, že spoločnosť Nissan Energy Roam bude „kľúčovým diferenciátorom úžitkových vozidiel Nissan“.
Predchádzajúce verzie Energy Roam Tech boli vidieť v Nissan Navara Dark Sky a Nissan Navara Enguard. Tieto nápady boli odhalené na motorových predstaveniach Hannover z roku 2018 a 2016. Spoločnosť Nissan Energy Roam Innovation sa oficiálne začne predávať na európskych trhoch na jar roku 2019.
Čo veríte v tejto novej dodávke NV300 Cconcept? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published.