a špecifikácie pre úplne nový Renault Clio. Nové Supermini sa predávajú 1. novembra, ale prvé autá neprichádzajú na predajcov do 1. februára 2013. Clio bude k dispozícii iba ako päťdverový hatchback.
Ceny začínajú na 10 595 GBP za úplne nový Clio, o niečo viac ako 10 395 GBP Ford Fiesta Studio päťdverové, ale menej ako vstupné päťdverové Vauxhall Corsa S na 12 050 GBP.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Rozsah začína výrazom Clio, ktorý je poháňaný motorom 1,2 16V 75. Zariadenie obsahuje štvor reproduktorové stereo s pripojením Bluetooth a USB; Cruise Control, Hill Start Assist, elektrické predné okná a zrkadlá dverí a bezkľúčový Go.
Ďalej, Clio Expression+ pridá 16-palcové zliatinové kolesá, klimatizáciu a predné hmlové svetlá. Aj keď sa model výrazu musí vyrovnať s jedným výberom motora, zvyšok jadrového rozsahu Clio sa môže okrem s 1,2 benzínovým jednotkou Renault nový trojvalcový benzínový motor Turbo alebo 1,5-litrový štvorvalcový diesel.
Renault predpovedá, že model Dynamique Medianav bude špičkovým predajcom vo Veľkej Británii. Model Dynamique Medianav dodáva vonkajšie lemovanie čierneho lesku, automatické svetlá a stierače, 7-palcový dotykový sat-nav, vzperovaný Arkamys Stereo a kožený volant.

Leave a Reply

Your email address will not be published.