Ford môže byť vykreslenie rýchlejšie, oveľa dynamickejšia verzia jeho zaostrenia RS Hot Hatch, ako to bolo v prípade modelu druhej generácie, avšak ďalší krok pre Podľa Andyho Barratta, predsedu spoločnosti Ford Britain, MK3 Focus RS nemusí byť odznak RS500 a podporu moci.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Barratt v rozhovore pre motorovú show v Ženeve uviedol, že hoci je určite možné vystupovať oveľa viac energie z 2,3-litrového štvorvalca Turbo, ktorý v súčasnosti vytvára 345 koní v Focus RS, Ford nemá v pláne. Je to priestor, ktorý už vyplnil balík Mountune 899 GBP, ktorý berie energiu až 375 koní.
• Najlepšie horúce liahne v predaji 2017
Záujem o ešte horúce zameranie bol vzbudený testovacím muliom s PAPP RS, ktorá robí kolá na Nurburgring RaceTrack v Nemecku. Obrázky ukazujú jemné (ale dôležité) úpravy karosérie vrátane upraveného prívodu predného vzduchu, ako aj otvorov na celú čiernu kapotu.
10

V tom čase zasvätenec povedal Automobile odhalil všetky panely tela na bežných Rs funkciu, rovnako ako existujú „z určitého dôvodu“. To naznačuje, že modifikácie tohto prototypu je nepravdepodobné, že by boli čisto kozmetické, aj keď sa zdá, že sa teraz zlepšuje sila.
Výrobcovia sa zameriavajú oveľa viac ako kedykoľvek predtým na to, aby boli autá a nákladné autá ľahšie, takže Ford s najväčšou pravdepodobnosťou odstráni zbytočné luxusy z kabíny, ako aj na oholenie libier s ľahkým podvozkom a komponentmi tela. Za predpokladu, že súčasné zameranie RS je jedným z ťažších horúcich poklopov na trhu, minimalizácia hmotnosti bude prioritou. Aerodynamické vylepšenia môžu tiež vyrezať.
10

Očakávajte vylepšenia podvozku, brzdy a konfigurácie zavesenia, aby ste ďalej zlepšili kúzlo motoristov, ako aj oveľa viac zamerania na schopnosti riadenia trate. To, či sa Ford pripojí k súperom, ako je Mercedes, ako aj Audi pri používaní automatickej prevodovky s dvojitou spojkou, je však možné vidieť.
Barratt uvádza, že Ford je „stále ponúkaný“ na Focus Rs 18 mesiacov po úvode automobilu 31 765 GBP. Pokiaľ ide o náklady na stopu Honed Version? Očakávajte, že sa zvýši nad 35 000 GBP postavy starého Rs500, ako aj s obmedzenou výrobnou prevádzkou, aby sa zabezpečila exkluzivita.

Ste nadšení z potenciálneho návratu Ford Focus RS500? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published.