, ktoré majú funkcie hlavných funkcií vo filmoch Hollywood, nie je ničím nový viditeľné publikum. Je spravodlivé uviesť, že Tartan Prancer 2015 je výnimkou z tohto pravidla. Zdá sa, že jeho tvorcovia sa rozhodli vydávať najhoršie vozidlo na svete, ako vidíte v tomto videu.
13

Dovolenka je filmovým autom pre tento neaplikovane žalostný, ER, vozidlo. Film je súčasným dňom remake Národnej dovolenky Lampoons, komédia výletu z roku 1983 Escapade v hlavnej úlohe Chevy Chase. V origináli sa domácnosť Griswold zamierila na útek v domácom nákladnom vozíku Wagon Queen, úmyselne otrasne otrasný drevený panstvo vyvinutý špeciálne pre film. V novom filme Getaway sa Holidaying Household dostane k riadeniu tartanového Prancera účtovaného ako „Honda z Albánska“.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ako vidíte vo videu, Prancer je veľký MPV vo forme sedadla Alhambra alebo Ford Galaxy. Existuje oveľa viac ako náznak Toyota Previa o jej profile, ako aj k zhlukam svetlometov sa zdá, že boli zdvihnuté z objavenia Land Rover. K dispozícii je zvláštny zhonný zadný koniec a podozrivý naklonený smerom dozadu, akoby predné kolesá boli o pár centimetrov väčšie.
13
O našej reklame na túto reklamu

Prancer je tiež vybavený vtipnou škálou komediálnych doplnkov, ako demonštruje reklama Albánskeho vozidla Spoof. Dvere sa zdvojnásobia ako držiaky pohárov, je tu pitná fontána, rádio CB a odnímateľný volant. Vozidlo má tiež dve sady zrkadiel dverí, ktoré vytvárajú náraz s dvojitým odrazom, takže šofér môže skontrolovať jeho vlasy, ako aj dve čiapky na výplň paliva.
Film Getaway sa otvára 21. augusta, musíte však počkať oveľa dlhšie ako pred tým, ako uvidíte horšie vozidlo ako Tartan Prancer.
Je Tartan Prancer najhoršie auto na svete? Skontrolujte naše zaokrúhlenie najhorších výrobných automobilov skôr, ako sa rozhodnete …

Leave a Reply

Your email address will not be published.