Motorový trh má už dlho racionálnu mieru záujmu v podnikaní v obytných obytných nehnuteľnostiach. Koniec koncov, autá a nákladné autá sú bežne predĺženia domov. Sú zaparkované palce od našich predných dverí, buď kerbside alebo na príjazdových cestách. Dokonca im bolo pochopené, že zaberajú svoje vlastné „salóniky“ (aka domáce garáže) vo vnútri, spolu s alebo pod našimi domami.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Po celé desaťročia spoločnosť Toyota v Japonsku prevádzkuje svoju úspešnú a neuveriteľne skvelú divíziu bývania. V Južnej Kórei sú domy Hyundai bežné. Rovnako ako Honda v poslednej dobe hovorí ľuďom, ktorí sa snažia stavať, že im to pomôže začať, rovnako ako aj (cez hondasmarthome.com) im umožní sťahovať architektonické kresby svojho konceptu zajtrajšieho udržateľného domu so strechou so strechou. -Mountované solárne panely určené na dobitie všetkých elektrických vozidiel a záhradných zariadení v integrálnej garáži. Je pravda, že sa to vysvetľuje iba ako „experimentálny“ domov. Keďže však využíva technológiu na trhu, je to v reálnom svete. ako aj podivne lákavé.
• Tesla Energy by mohla napájať váš domov
Aston Martin nie je nikde blízko tak bohatý alebo rozmanitý ako Honda, takže vďaka svojej zbierke nábytku v súčasnosti jednoducho ponorí predbežnú prsty do obytných vôd. Rovnako aj keď Leccy posadnutá spoločnosť Tesla začne poskytovať svoje systémy „domácej batérie“ Powerwall pre klientov Spojeného kráľovstva budúci rok, pýtam sa presne, ako dlho to bude skôr, ako urobí ďalší racionálny krok-predaj domov vybavených spoločnosťou PowerWall Tech plus garagovaná Tesla EV ako štandard? Sledujte tento priestor.
Po vyčistení tohto roku na World Cars and Truck Awards, ako aj v Formule 1, sa Mercedes teraz aktívne snaží odkloniť sa do neautomotívnych podnikov. Preto je to zaujímavé vyhlásenie v tomto mesiaci, že „vstupuje na trh rezidenčných nehnuteľností“ v Londýne aj na inom mieste.
V tomto ranom štádiu firma jednoducho figúrí napríklad s apartmánmi s obsluhovanými apartmánmi zariadenými na náročné štandardy spoločnosti Merc. ako aj prečo nie? Rozumie veci alebo dve o dizajne/architektúre, farby sa dokončí, ako aj elegantné, odolné povrchy. Rovnako ako je ťažké uveriť firme, že oveľa lepšie chápe pohodlné sedenie, správne osvetlenie, izoláciu na zvukom, najmodernejšiu infotainment a efektívnosť oblasti.
Upmarket Mercedes Residences pre bohatých vodičov Mercedes majú vynikajúcu ponuku zmyslu. Môžu byť ďalšie apartmány Audi, Land Rover Lodges, ako aj bungalovy BMW? Nestavil by som sa proti nim. Nazýva sa to diverzifikácia. Rovnako ako výrobcovia automobilov a výrobcov nákladných automobilov, oveľa viac.

Veríte tomu, že autá a výrobcovia nákladných automobilov by mohli rozvíjať domy budúcnosti? Zanechajte komentár nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published.