Kia’s Cia’s Rôznorodosť dizajnov strednej veľkosti by čoskoro mohla získať silnú zmenu, ak je to ostrý nový štýl, ktorý debutoval na tohtoročnej Soul Motor Show. Novo „Fastback“ poskytuje oveľa viac ako náznak presne toho, ako by mohli vyzerať budúce dizajny Kia po celom svete, ako aj hovorca Kia overil, že je to vzhľad, ktorý sa pre Európu uvažuje.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Novo je dielom centra štýlu Namyang v Kia v Kórei a využíva prispôsobenú verziu známej platformy C-segmentu využívanej v celom svete Kia. Na základe štýlu hladkého kupé-saloonu v štýle športového audi A5 Sportback je to odklon od súčasných tém Kia vo vnútri, ako aj vonku.
8

Známa mriežka „Tiger Nos“ bola upravená, odtiaľ je to pre Kia úplne nová oblasť. Krátky predný previs, ako aj hrozivý prívod vzduchu sa rozpadne na kapotu v porážke, ako aj úhľadne detailné svetlomety. Strikne presakované čelné sklo sa kombinuje s kontrastným striechovým systémom, aby poskytlo vozidlu dvojfarebný vzhľad, zatiaľ čo v zadnej časti, ktorý šikmý profil poskytuje metódu uhlového zadného konca.
Vo vnútri je to omnoho minimalistický pocit s kožou a hliníkom dominantných materiálov, hoci to nie je svet od toho, čo by sa dalo vidieť v reálnom modeloch. Inteligentná technológia na myšlienku obsahuje obrazovku hologramového nástroja, ako aj „slepý ovládací“ dotykový prsty namontovaný pri kolesu, ktorý vám umožňuje spravovať rôzne funkcie bez toho, aby ste odložili oči z cesty.
8

Aj keď početné nápady, toto ambiciózne zriedka vidí denné svetlo, ako aj Kia potvrdzuje, že vozidlo nebude v tejto podobe vyrábať, je nesmierne pravdepodobné, že štýlové aspekty, ktoré tu vidíme, sa dostanú k odrode Kia za menej ako desať rokov. Hovorca firmy uviedol, že si prezrela budúce generácie vozidiel C-segmentu pre firmu, ako aj to, že „by mohla ovplyvniť neskoršie generácie Cee’d, ak je porozumenie verejnosti pozitívne“.
Z toho vyplýva, že môžeme očakávať, že návrhy predstavené bližšie do roku 2020, ako napríklad cee’d päťdverový, ako aj pro_cee’d trojdverový poklop, ktoré to ovplyvnia, zatiaľ čo by mohli byť ovplyvnené aj neskoršie generácie Ducha, ako aj Sportage. Dizajn kupé nie je v budúcnosti vylúčený.

Čo veríte z nového smerovania Kia? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published.