Nový, 710 koní Ferrari F8 Tributo už má alternatívu drop-top. Volá F8 Spider a pokračuje v silnom strednodobom superšpornom dedičstve Ferrari a zabalí to presne ten istý úder ako jeho náročný najvyšší súrodenec Berlinetta, ale s otvoreným vzduchom vzrušenie na zavedenie. Náklady sa ešte nepotvrdili, zdá sa však, že žiadosť o cenu 215 000 GBP sa zdá byť pravdepodobná.
Reklama – článok pokračuje nižšie

F8 Spider, ktorý je prepracovaný tak, aby vyhovoval skladacej náročnej hornej streche, má úplne plochú prepracovanú zadnú palubu a získa pár vhodných stĺpikov B, zatiaľ čo Ferrari tiež úplne zmenil zadný spojler. Je to väčšie a dosahuje všetky metódy okolo zadných svetiel. Posedenie pred novým pokrytím motora sa vynára dvojica krídiel od stredu automobilov a nákladných automobilov, ako aj za oboma sedadlami.
• Nová recenzia Tributo Ferrari F8
Ferrari sa sústredil na to, aby bola strecha čo najkompaktnejšia. Výsledkom je, že sa delí na dve časti, ako aj na ukladanie priamo na vrchu motora. Stiahnuteľná pevná doska trvá 14 sekúnd, kým sa zasunie alebo znovu objaví, a je možné prevádzkovať, zatiaľ čo autá a nákladné auto sa pohybujú rýchlosťou až 28 mph.
9

Predný koniec automobilov a nákladných automobilov zostáva definované štíhlymi LED svetlometmi, ako aj veľkým S-duklom, ktorý sedí nad vyrezávanou prednou zásterou, zatiaľ čo dole bokom. dvere. Ferrari vyhlasuje, že Spyder F8 je o 10 percent aerodynamicky efektívnejší ako 488 pavúkov, ktorý nahrádza.

Leave a Reply

Your email address will not be published.