po prvom kole hlasovania za ceny World Car Awards 2019, neočakávané sa stalo. Británsky zbitý a pomliaždený motorový priemysel bol v skutočnosti na treťom mieste na planéte za požadované kvalitné výrobky, ktoré zapôsobia a uspokojujú ľudí, ktorí ich riadia. Alebo presnejšie, štyri britské autá-Aston Martin Vantage, Jaguar’s E-Pace a I-Pace, plus McLaren 720s-umožnili Spojenému kráľovstvu hrdo zaberať tento vyhľadávaný slot na treťom mieste.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Už sme vedeli, že ide o autá svetovej úrovne. Teraz sa viac ako 80 porotcov-z ktorých väčšina nie je britmi-sa rozhodlo, že by mali prejsť do svetových finálových automobilov, pričom prvú nohu sa bude hrať budúci mesiac a druhá a posledná finále v New Yorku v New Yorku Medzinárodná autosalón v apríli.
• Najlepšie SUV a 4×4 na nákup
Je to v NYC, kde sa Jaguar mohol ocitnúť v víťazstve, výhre, vyhrať situáciu tým, že vyzdvihne svetové auto roka (WCOTY), dizajn sveta automobilov a svetové zelené autá Gongs pre i-Pace. Aston a McLaren to vytiahnú na titul svetového automobilového automobilu, zatiaľ čo E-Pace Enterdog mohol ukradnúť túto korunu svetového automobilu. Pokiaľ ide o proporcie, je to ten najlepší, najviac podceňovaný malý SUV, aký som videl a riadil v rokoch. Neviem, ako to robí Jaguar za menej ako 30 000 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published.