Tesla odhalila zavedenie novej batérie Powerwall House, ktorá sa nazýva Tesla Energy, ktorá využíva, ako aj ukladá solárnu energiu, ktorá sa má využiť na pohonovanie vášho domu alebo na dobitie elektrického vozidla. Jeho úvod je krokom k pomoci Tesle, ktorý prispieva k nulovej výrobe emisií.
Nabíjateľnú stenu namontovanú lítium-iónovú batériu je možné nainštalovať vo vašom dome alebo vonku a ponúka sa ako balenie 7 kWh alebo 10 kWh. Najprv ponúkané v USA, náklady na systém začínajú od 3 000 dolárov a zvýši sa na 3 500 dolárov za oveľa výkonnejšiu batériu. Batéria Powerwall House sa bude ponúkať v Spojenom kráľovstve pred koncom roka, rovnako ako sa neobmedzuje na vlastníkov automobilov spoločnosti Tesla – americký výrobca sa vysvetľuje ako „nielen automobilová spoločnosť, je to spoločnosť Energy Progress Company“.
Reklama – článok pokračuje nižšie

House Battery, ktorá je vybavená domom, používa pre kupujúcich rôzne možnosti. Je schopná dodať úspory peňažných nákladov prepustením energie počas oveľa nákladnejších sadzieb, zatiaľ čo väčšia batéria je výkonná na to, aby zaručila energiu do domu počas zníženia energie. V závislosti od energetických požiadaviek je možné nainštalovať niekoľko batérií.
Systém tiež funguje vo väčšom rozsahu, pričom služby schopné využiť plnú perspektívu solárnej energie, ktorá im umožňuje predchádzať výškovým poplatkom, maximalizovať využitie čistej energie a zálohovanie rozhodujúcich operácií v prípade zníženia energie.
Tesla vyhlasuje, že systém „pomáha odstaviť svet z fosílnych palív“, pričom 30 percent fosílnych palív využíva v USA smerom k výrobe elektriny.
Teraz sme skontrolovali naše hodnotenie elektrického auta Tesla Design S …

Leave a Reply

Your email address will not be published.