Renault, ktorý pripustil, že uvažuje o pridaní hybridov a plug-in hybridov do svojho rozsahu. Francúzsky výrobca je doteraz jedným z najsilnejších obhajcov celoelektrickej technológie, so širokou a odlišnou rozmanitosťou čistej EV vrátane Zoe, Fluence, Twisy a Kangoo Ze.
Jeho postoj sa však môže mierne modifikovať, pretože predpisy o emisiách sprísňujú a viac výrobcov ponúkajú hybridné aj plug-in hybridné modely, pričom kupujúci sa nakoniec viac uvedomujú ich výhody.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie ekologické autá s nízkym emisiám
„Rozumieme tomuto vzoru pre všetky trhy vo všetkých regiónoch,“ pripustil hlavný konkurenčný policajt Thierry Bolloré. „Všetci výrobcovia vrátane nás uvažujú o všetkých voľbách vrátane hybridných a plug-in hybrid, aby sa prispôsobili trhovým podmienkam.
„Už máme inováciu – samozrejme. Chápeme, čo robiť, je to iba hodnotenie trhu. Sme však pripravení ponúknuť všetky príležitosti. “
Bollore dodal, že podnik už má množstvo hybridných prototypov, ako aj hybridné verzie súčasných návrhov by boli možné. Nafta hybridná verzia novej Megane, ktorá emituje okolo 76 g/km CO2, je v súčasnosti v roku 2017 ceruzka.
Generálny riaditeľ Carlos Ghosn však overil, že Pure EV bude stále hrať hlavnú funkciu v budúcnosti Renault v nízkych emisiách. “Máme hybridné technológie s našim partnerom Nissanom, ako aj ich využijeme, keď veríme, že to trh potrebuje,” uviedol. “Ale nie je tu žiadny útek z všetkých elektrických automobilov.” Ak ste výrobcom vozidla, budete musieť mať vozidlá s nulovými emisiami, aby ste uspokojili emisné predpisy. “
Žiadny Renault Kwid pre Európu
Keďže však vyzerajú, že hybridy pravdepodobne budú hrať zvýšenú funkciu v budúcnosti Renault, jedným dizajnom, ktorý určite neuvidíme v Európe, je KWID.
Na rozdiel od špekulácií s internetom, Bollor by bol kategoricky špecifikovaný model rozpočtového plánu na indickom trhu, ktorý bol nedávno poháňaný spoločnosťou Auto odhalenie, v Európe nebude ponúkaný s odznakmi Daia.
Mal by Renault zostať so svojimi čistými zbraňami EV alebo sú hybridy praktickým krokom? Pochopme, čo veríte v komentáre …

Leave a Reply

Your email address will not be published.