Už ste niekedy videli Ken Block na videu? Skontrolujte video nižšie a tiež si ho užívajte Hooning (jazdí na Hoonigan Racing!) Okolo kolínskej továrne Ford v prototype Ford Focus RS. Jeho videá sú presvedčivé pre sledovanie a jedna sa môže pochváliť viac ako 22 miliónmi pozretí. Niet pochýb o tom, že Ford nie je šťastný, aby hodil svoje autá a nákladné autá na obrazovke.

Čo však má Ken Block spoločné s novou sezónou vzorca 1? Na Motor Motor Show z minulého týždňa som sa uspokojil s ľuďmi spoločnosti Ford a rozprával som sa s Rajom Nairom, hlavným technickým policajtom spoločnosti, ako aj s mužom v poplatku za vývoj produktov.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Spýtal som sa ho, prečo v roku, keď je Ford hlučný na rýchlom autách a predných vozidlách (Ford GT, Focus RS, Mustang …), je to tak pokojné na prednej strane motoristického športu?
“Motorsport je pre nás stále dôležitý,” povedal mi. „Naše dedičstvo je založené na pretekoch Henry Ford Won. Hľadáme interakciu, kde vidíme návrat. Ken Block je príkladom Motorsportu podívaná – poskytol nám obrovskú expozíciu. Niektoré série však skončili viac o vodičovi ako výrobcu. V F1 je to viac o Lewis [Hamilton] vs Nico [Rosberg], ako Mercedes vs Ferrari. “
Ford stále zohráva slušnú úlohu v Motorsport, od Formula Ford po progresívne prominentnú rallycross v štýle bloku. Rovnako ako tu dúfame, že vidíme návrat k Le Mans pre Ford s GT.
Rovnako očakávam sezónu trháka Formula 1, aj keď ju budem hrať tento rok bez rizika po tom, ako minulý rok vyhral Jenson Button, aby vyhral.
Nemôžem sa pozrieť okolo Lewisa Hamiltona, ako aj titul tretieho sveta, hoci dúfam, že tím Williams sa dostane na najvyšší krok aspoň raz, rovnako ako by som rád videl víťazstvo Jensona do konca roka. Predovšetkým dúfam, že tohtoročné preteky sú zábavné-aj keď ak sa mi trochu unavuje v polovici pretekov, vždy existuje YouTube a rýchla opravu Ken Block.
Koho zakoreníte tento rok? Pochopme nás nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published.