Porsche udržuje svojich milovníkov potešených na Detroit Motor Show s dvoma novými návrhmi – okrem odhalenia Porsche 911 Targa 4 GT Zabalí sa zatiaľ najrýchlejšie SUV Cayenne – Storming Turbo S. Je v marci v predaji vo Veľkej Británii, cena od 118 455 GBP.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vzhľadom na Bi-Turbo 4,8-litrový V8 z už tak silného Cayenne Turbo bol „S“ prepracovaný na vytvorenie 562 koní, 20 koní až z predchádzajúcej. Krútiaci moment tiež skočí až 800 nm, čo je zvýšenie o 50 nm. Tieto Susbtantial Numbers pomáhajú dvom a štvrťročným tonovým výhonkom SUV SUV od 0 do 60 mph za 3,8 sekundy, 0,4 sekundy rýchlejšie ako predtým. Najvyššia rýchlosť je 176 mph.
14

V dôsledku týchto čísel má Cayenne Turbo S podľa Porsche lapal severnú slučku Nurburgringu v 7: 59,74. To je nový záznam pre triedu SUV, ktorý porazil rekordný čas, ktorý predtým držal Variety Rover Sport SVR o viac ako 14 sekúnd.
Dosiahnutie toho všetkého trvalo oveľa viac ako rýchle Retune ECU: Porsche úplne prepracoval turbodúchadlá, takže sú teraz umiestnené priamo vo výfukových potrubiach. To zvyšuje spaľovanie, čo umožňuje oveľa efektívnejší beh, ako aj z tohto dôvodu oveľa lepší výstup.
14

Ale Turbo S nie je len o sile. Na predných kolesách fungujú štandardné 420 mm kompozitné keramické brzdy, s desať-piestovými strmeňmi prvýkrát. Aktívny podvozok spoločnosti Porsche’s PDCC Manage Spravuje redukuje telovú rolu, ako aj funkcia vektorovania krútiaceho momentu funguje so systémom pohonu štyroch kolies na vytváraní súkromných zásahov s konkrétnymi kolesami.
Športový výfukový systém sa tiež ponúka ako voľba v kombinácii s prepínateľným „zvukovým sympóbrom“; Systém, ktorý využíva vnútorné reproduktory na prenos umelo vytvoreného vylepšenia V8 do kabíny.

Leave a Reply

Your email address will not be published.