Suzuki vytvoril pick-up verzie svojho malého, ale mimoriadne milého Jimnyho off-roader v citácii, aby chytil Limelight v tokijnom automobilovom salóne v roku 2019 VYPNUTÉ 11. januára. Suzuki Jimny Sierra je založená na základnom 5-dverovom Jimny Suv, ale za prednými sedadlami dostane otvorený posteľ ton v štýle pick-upu.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

V súlade s normálnym stravovacím plánom vzdialených prispôsobených vozidiel, na ktoré sme každý rok zvyknutí v tokijnom automobilovom salóne, Jimny Sierra dostane zlaté lakovanie s dreveným obložením bokov s populárnym logom Suzuki Rhino Club, je tu aj chróm zrkadlá, ako aj vlečné závesy v dolnom nárazníku hliníka. Sada terénnych žiaroviek LED je namontovaná na úrovni strechy, aby sa dosiahol celkový tvrdý efekt.
• Land Rover Defender BodyKit pre Suzuki Jimny
Suzuki uvádza, že pick-up Jimny Sierra je vytvorený tak, aby očaril ľuďom, ktorí majú radi „DIY, ako aj iné koníčky“, je to však skôr štýlové cvičenie než čokoľvek, čo signalizuje budúce výrobné auto. Byť založená na nemodifikovanej platforme Jimny, ktorá je dlhá 3 550 mm, ako aj široká 1 645 mm, tony vozidla prinášajú schopnosť nie je silným bodom, avšak aspoň to naznačuje, že motor s rozlohou 102 k 1,5 litra musí byť nepochopený typom nákladu, ktorý môžete napchajte sa vo vnútri.
Pripojiť sa k Jimny Sierre na stojane Suzuki v tokijskom automobilovom salóne bude Jimny, ktorý prežije, ešte oveľa viac zameraný terénny dizajn van s plným vonkajším klietkom okolo kabíny, super-agresívny prepracovaný nárazník, ako aj rozmanitý dizajn dodatočnej zabezpečenia v teréne vrátane tyčiniek pokrývajúcich svetlomety, ako aj časti oceľovej dosky v rohoch. Oba nápady sú vybavené terénnymi pneumatikami Bridgestone Dueler.
Čo veríte z Hardcore Jimnyho konceptov Suzuki? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published.