Trh s najlepšími vozidlami na svete nerastie skôr rýchlosťou, keď to bolo. Predaj v minulom roku vzrástol v Číne iba o 4,3 % (v porovnaní s fenomenálnym prepätím v roku 2010 o 30 percent), konkurencia je však tvrdšia ako kedykoľvek predtým. Zatiaľ čo v Európe máme 45 rôznych výrobcov, z ktorých si môžete vyberať, v Číne existuje oveľa viac ako 100 značiek, ktoré sústredí na peniaze zákazníkov – všetky boli naplnené do 17 hál na rozľahlej motorovej show v Šanghaji.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

A potenciálny pre oveľa väčší rast je obrovský. V Európe je typický pre 500 automobilov na tisíc ľudí, zatiaľ čo v Číne – dokonca aj v husto osídlenom meste, ako je Šanghaj – je iba 232 automobilov na tisíc. Je to nevyužitý potenciálny, ktorý má celosvetový trh s vozidlami s vzrušením. Takže s 1 300 automobilom na obrazovke, ako aj 111 celosvetových debutov, ktoré dizajn zvládol, aby sa odlišoval od davu? Vyskúšajte, aby ste objavili …
1. Mercedes Idea Glawhy je GLA náš výber show? Pretože načasovanie jeho úvodu – Slap Bang do stredu SUV Grow – nemohlo byť lepšie a navyše vyzeralo v tele úplne úžasne. Sme si úplne vedomí toho, že myšlienky vyžadujú, aby sa na výrobu zmenili, aj keď si GLA zachováva tri štvrtiny štýlu konceptu, musí odletieť z showroomov. DNA v štýle triedy A (GLA zdieľa svoje základy s A, B, ako aj CLA) je jasná, máme však pocit, že GLA s vysokou jazdou zažije z presne toho istého krehkého výletu ako poklop, ktorý je vynikajúca správa.

Leave a Reply

Your email address will not be published.