Jaguar Land Rover, odhalil tri autá a nákladné autá s nízkym výtokom na podujatí Cenex s nízkym obsahom uhlíka v Millbrook. Na základe rôznych rozmanitých roverov je trojica automobilov a nákladných automobilov súčasťou dlhodobého hybridného hybridného a elektrického výskumu v oblasti inovácií v oblasti pohonnej moci, ktorý sa začal v roku 2013 na úkor 16,3 milióna GBP.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické autá
Elektrický pohonový modul (EDM) bol zriadený interne, ako sa uvádza, že je schopný vytvoriť „dvojnásobok výkonu a krútiaceho momentu akéhokoľvek typu elektrického motorového generátora vo výrobe dnes“. Dômyselne, modul sa môže vložiť medzi akýkoľvek typ existujúceho alebo budúceho motora, ako aj konfiguráciu prenosu na výrobu hybridného, ​​plug-in hybridného alebo úplného elektrického vozidla.
Úplne prvou myšlienkou je tradičný hybrid s dieselovým motorom s rozmermi 89 koní s integrovaným motorom s 15 kW spojeným so super-frugálnou deväťstupňovou automatickou prevodovkou. Je založená na predpredajnej odrode Evoque, ako aj s kódom koncept_e mhev (vyššie).
Dr. Wolfgang Epple, riaditeľ výskumného štúdia a technológie, uviedol: „Toto je dlhotrvajúca výskumná štúdia Jaguar Land Rover Research Study, ktorá kontroluje všetky prvky budúcich hybridných a elektrických automobilových technológií. Tri automobily Concept_e nám umožnia testovať a vytvoriť zaujímavé nové prospektívne technológie, ktoré by mohli napísať časť našej nízkej a nulovej vízie emisií po roku 2020. “
• Najlepší 4x4s na získanie teraz
Concept_e PHEV (nižšie) je plug-in verzia, ktorá používa podobnú architektúru, avšak s benzínovým motorom s rozmermi 296 koní sa zhoduje s motorom 150 kW. Dostane osemstupňovú prevodovku a je namontovaný v tele odrody Rover Sport.
Konečným nápadom je celoelektrický terénny hráč s lítium-iónovou batériou s rozmermi 70 kWh a jednotkami elektrických hnacích náprav. Concept_e Bev dostane dva elektrické motory – jeden pre každú nápravu – zatiaľ však nebol priradený konkrétnemu modelu Land Rover. V dôsledku toho by to mohlo naznačovať úplne nový, čisto elektrický SUV na predstavenie v nasledujúcich piatich až 10 rokoch.
Epple trvá na tom, že environmentálny pokrok je v centre podnikania spoločnosti JLR. „Technológie, ako sú tieto, nám už pomohli minimalizovať náš flotila CO2 typický o 25 percent v posledných rokoch.
„Našou budúcou víziou je naďalej minimalizovať emisie a zvyšovať efektívnosť paliva a zároveň poskytovať luxus, výkon, vylepšenie, ako aj pohodlie naši klienti očakávajú,“ uviedol.

Mal by Land Rover vyvinúť celoelektrický SUV? Pochopme, čo veríte v komentáre …

Leave a Reply

Your email address will not be published.