, mohlo to byť ohromujúca vec, toto referendum. Ale potom, vládnuci politici, sa stali škaredou a sabotovali.
Hlasovanie by malo byť o jednom probléme: či zostať ženatý s EÚ alebo ho rozviesť. Namiesto toho bol tento proces unesený a zneužívaný. Pri hlasovaní o tom, či odísť alebo zostať, budeme účinne zvoliť aj PM po referende. Výhra pre tábor Ress a David Cameron si zachováva svoju prácu. Kampaň Victory for the Leave a Boris Johnson dostane koncert.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Naše referendum o členstve v EÚ prešlo z ohromujúceho na politicky sordid, keď sa vrhá do boja Dave vs. Boris za vedenie konzervatívcov … a Británie. Mnoho voličov (vrátane mňa) nechce nič.
• V alebo von? Čo znamená referendum EÚ pre motoristov?
Ale buďte si istí, že či je naším ďalším PM Boris alebo Dave a my sme v alebo von, život pre 50 miliónov miliónov britských automobilových vodičov a cestujúcich zostane do značnej miery nezmenený. BMW, Mercedes a VW Empires zaistia, že budeme mať stále značné zásoby automobilov z kontinentálnej Európy. Ak nie, kúpte si britských, ázijských alebo severoamerických. Aký je problém?
Lukratívne zdanenie na autách, palivá, servis, poistenie atď. Zvýšenie nabíjania mýtnych ciest/preťaženia sa zvýši. A kvôli ignorovanému problému znepokojujúceho hustoty obyvateľstva v Británii sa zhoršuje preťaženie na našich cestách, automobilových parkov a chodníkov. Zaručené.

Leave a Reply

Your email address will not be published.