Aston Martin vyhlasuje, že tento obnovený V12 Vantage S je návrh na uspokojenie výkonnostných puristov vozidiel, pretože je ponúkaný s prevodovkou príručky prvýkrát.
Nový sedemstupňový systém sa ponúka ako bezplatná voľba na kupé, ako aj na roadsterských verziách športového automobilu, ktoré tiež dostávajú sériu interiéru a exteriérových vylepšení na overenie značky „Design rok 2017“. 6,0-litrový motor V12 zostáva nezmenený s 563 koní-dostatočný na to, aby sa kupé vzali od 0 do 62 mph za 3,9 sekundy, bez ohľadu na to, či zadáte novú krabicu Handbook alebo Aston Sportshift Automatic.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové vozidlá na kúpu teraz
Príručka V12 má úplne prvý psí noha-podobný dizajn ako tie, ktoré sa používajú v motoristickom športe, kde sa toto zariadenie využíva iba na štarty. Prevodovka má navyše vybavený elektronickým nastavením AMSHIFT, Aston, ktorý okamžite prepadne škrtiaca klapka a nezvyčajne uľahčuje rýchly zrýchlenie na maximálnom zrýchlení.
34

V12 Vantage získava nové voliteľné balenie Sport Plus, ktoré prináša päť rôznych farieb tela, ako aj kontrastné akcenty na aspektoch, ako je obklopenie mriežky, uzávery zrkadla, ako aj bočné prahy. Desať-lúčové grafitové zliatiny, ako aj možnosť čierneho alebo šedého čalúnenia sú tiež zahrnuté ako súčasť balíka Sport Plus.
V12, ako aj jeho dojčenský brat, V8 Vantage, získajú veľmi potrebnú upgrade na svoje informačné systémy. Nové zostavenie AMI III integruje spoločnosť Apple CarPlay a obsahuje rýchlejší procesor pre rýchlejšie plánovanie ciest v zabudovanom Sat-Nav.
34

Nové vzory sa budú predávať v lete, s úplne prvými dodávkami V12 Vantage S na jeseň. Náklady by sa mali zostať všeobecne nezmenené, pričom základné vydanie kupé stálo okolo 140 000 GBP.
„Rozšírenie rozsahu V12 Vantage S s výberom prenosu príručiek je ukazovateľom nášho želania ponúknuť najodpornejším vodičom analógové a pohlcujúce stroj, aby si ich vychutnali“, uviedol generálny riaditeľ Aston Martin Dr. Andy Palmer. Ak chcete využiť túto šancu zopakovať, že prevodovka príručky zostane neoddeliteľnou súčasťou našich produktových plánov a bude to robiť aj mnoho ďalších rokov. ““
Prečítajte si najnovšie správy Aston Martin, ako aj hodnotenia tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published.