, hoci sme spadli ako s najnovšími Mazda MX-5, keď sme ho jazdili, môže byť pre niektorých tiež zameraná na cestu. Na odpoveď akéhokoľvek typu filmových kritikov Roadster štvrtej generácie teraz získa štýlové vylepšenia v type klubovej edície.
Špeciálna edícia MX-5 bola odhalená na dnešnej motorovej show v New Yorku, ako aj to je o niečo viac ako reklamné cvičenie s novými kolesami a odznakmi. Pod kožou zostávajú benzínové motory 1,5, ako aj 2,0-litrový benzínový motor Skyactiv, ale keď sa pozriete na podvozok, sa však veci ešte viac fascinujú.
12

Teraz sú tu tlmiče Blistein, ako aj ostré tlmiče pre oveľa viac zaostrenú jazdu, ako aj nové vystuženie vzpery pomáha telese, ktoré ešte viac stuhne. Po prvýkrát sa ponúka aj diferenciál s obmedzeným sklzom, ktorý by vám mal umožniť vyradiť maximum z ponúkanej pomerne miernej moci.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Výkonnejšie brzdy Brembo sa tiež nachádzajú pod nóblou sadou 17-palcových ľahkých bbs kolies. Jedinými prírastkami karosérie sú jemná súprava predných a zadných spojlerov, ako aj väčšie parapety. LED svetlomety sú tiež štandardné, zatiaľ čo sú nastavené, napríklad 7-palcový infotainmentový systém dotykovej obrazovky, ako aj zvukový systém Bose.

Nevýhodou? Neexistuje žiadne oficiálne slovo o tom, či to uvidíme v Spojenom kráľovstve, aj keď tu je pravdepodobné, že tu premýšľate o popularite MX-5. Očakávajte nákladovú prémiu medzi 2 000 GBP a 3 000 GBP, ak sa tu v najbližších mesiacoch objaví.
Teraz si vyskúšali všetky ostatné správy z New York Motor Show 2015.

Leave a Reply

Your email address will not be published.