Mercedes odstránili lemovanie Line AMG zo zostavy GLC SUV, s novými modelmi AMG Night Edition v predaji.
Edicia GLC AMG Night Edition obsahuje 19-palcové zliatinové kolesá, aktualizované predné a zadné rozdeľovače, revidovanú mriežku chladiča, nové bočné sukne, nové strešné koľajnice a elektricky náladové krídlové zrkadlá, samozrejme, všetky hotové čiernou farbou.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie SUV a 4×4 na nákup
Štandardné vybavenie zahŕňa LED svetlomety, panoramatické strešné okno, vyhrievané predné sedadlá, aktívne parkovacie asistencie vozidla, reverzná kamera, čalúnenie čiernej kože, automatické ovládanie podnebia a okolité osvetlenie vo výbere 64 farieb.
Medzi ďalšie doplnky patrí obloženie dreva z čierneho popola, automaticky stlmenie spätného zrkadla a voliteľné červené bezpečnostné pásy.
Za ďalších 2 450 GBP môžu zákazníci špecifikovať prémiový balík plus, ktorý obsahuje bezkľúčový vstup a štart, chrómované kľučky dverí, burmester stereofónny systém a infotainment systému Comand.
Ceny začínajú na 41 315 GBP za vstupnú úroveň GLC 220D 4MATIC, čím sa zvýši na 42 470 GBP za 250D. GLC 250 4Matic poháňaný benzínom je k dispozícii aj v Guise AMG Night Edition za 41 515 GBP.
Facelifted Mercedes GLC je v showroomoch koncom budúceho roka s novou hybridnou technológiou a aktualizovaným interiérom.
Teraz sa pozrite na naše najnovšie špionážne zábery aktualizovaných Mercedes GLC…

Leave a Reply

Your email address will not be published.