Mercedes ‘Rodičný podnik, ktorý Daimler odhalil nové partnerstvo s nemeckým inžinierskym nadnárodným Boschom na založenie úplne autonómnych jazdných systémov, ktoré uvidíme na cestách „ Začiatok nasledujúceho desaťročia “. Obidve podnikanie nepodarilo pevne dátum, kedy sa systém pripraví, ale zaručuje, že bude zavedený čo najskôr, ako aj cieľ začiatkom 20. rokov 20. storočia je podľa predchádzajúcej časovej os spoločnosti Mercedes.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Skúsenosti spoločnosti Bosch, keď sa týkajú vozidiel s vlastným riadením, sú vynikajúce-je to nevyhnutný poskytovateľ spoločnosti Tesla a tiež dodal spoločnosti Google prvky radaru pre svoj projekt Waymo.
• Autá s vlastným riadením: Čokoľvek vyžaduje, aby ste pochopili autonómne vozidlá
Nová spoločná sila určovala tri ciele, ktoré znamená dosiahnuť vytvorením nového autonómneho systému aplikačného softvéru s hnacou silou: zlepšenie bezpečnosti na cestách, oveľa lepší tok webovej premávky v mestách, ako aj zaujímavé, že to tiež znamená urobiť vyhliadku na auto- Zdieľanie oveľa atraktívnejšie.
Prémiový obraz spoločnosti Mercedes na motorovom trhu sa môže javiť ako šance so službami zdieľania vozidiel, avšak Daimler uvádza, že si želá zriadiť systém s Boschom, pomocou ktorého si cestujúci môžu kúpiť automatizované vozidlo prostredníctvom smartfónu, čo potvrdzuje, že podnik napíše základy a Služba taxislužby bez vodiča.
Daimlerov cieľ ísť do závodu, aby vytvoril taxíky s vlastným riadením, bol vystavený koncom januára, keď spoločnosť Mercedes odhalila plány na spojenie s firmou Uber s jazdou. Podľa podmienok tohto partnerstva ponúkne spoločnosť Mercedes v blízkej budúcnosti automobily s vlastným riadením taxislužby, ktorá bude možné rezervovať aplikáciu Uber Smartphone.
Nie je to presne odstránené, ako starostlivo spájala ponuka medzi Daimlerom a Boschom v ponuke Mercedes s Uberom, hoci v tom čase bolo zaznamenané, že kravata Merc-Uber bola nevýlučná, takže dvere zostali otvorené pre iné podnikanie- ako je Bosch – nájsť na palube.
Čo veríte v plánoch Mercedesu? Majte svoj stav v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published.