Prvou veľkou udalosťou v motorovom kalendári každý rok je Detroit Motor Show a rok 2017 nebol výnimkou. Severoamerická medzinárodná automatická show (NAIAS), ktorá jej dáva celé meno, sa koná ako medzinárodná udalosť už 29 rokov a stala sa jednou z dôležitých motorových predstavení pre výrobcov, ktorí predvádzajú svoje najnovšie koncepčné automobily a nové technológie.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Detroit je samozrejme americká motorická show, a tak väčšina automobilov na výstave bola určená pre americký trh. To neznamená, že to pre amerických Európanov nemá záujem, pretože bolo vystavených veľa nových automobilov a konceptov, ktoré boli relevantné pre britský trh.
• CES 2017: Rokovanie automobilových správ
Zatiaľ čo veľkou témou posledných niekoľkých motorových predstavení bola autonómna jazda, pomoc vodiča a alternatívne hnacie ústrojenstvo, Detroit 2017 bol prekvapivo odlišný. Show Floor samozrejme hral hostiteľa mnohých elektrických, autonómnych automobilov – ale toto je Amerika a domov Corvette, Mustang a Viper nikdy neboli šťastní bez toho, aby sa na výstave objavil nejaký vážny výkon.
Nižšie nájdete všetky veľké správy z Detroit Motor Show 2017. Máme najdôležitejšie nové odhalenie automobilov vrátane Kia Stinger GT, Lexus LS, koncepcie Audi Q8 a revidovaného Mercedes GLA. Okrem toho existujú správy o niektorých najvplyvnejších koncepčných automobiloch a exkluzívnych príbehoch z našich rozhovorov s poprednými vedúcimi pracovníkmi v automobilovom priemysle, plus našej živej galérie, ktorá je vybavená najnovšími obrázkami Detroit Motor Show.
Detroit Motor Show 2017: Kľúčové autá
Hlavný nový automobilový a koncepčný automobil sa spustí na autosalóne Detroit v roku 2017 …
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published.