elektrické autá a nákladné auto s potenciálnym, aby sa bral ekologický motorický hlavný prúd, ktorý vedie k ekologickým automobilom a transformácii nákladných automobilov Volkswagen Prezenie Dieselgate.
Generálny riaditeľ skupiny VW Group Matthias Muller poskytol viac podrobností o elektrickej ofenzíve na udalosti v predvečer prehliadky v Ženeve.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Viac digitalizácie sa bude snažiť vyrábať dokonalé prepojené autá a nákladné vozidlá, ako aj spoločný tlak na autonómnu jazdu, avšak najčastejšie záujmy stimulovali plány firmy pre cenovo dostupné, priekopnícke EV.
• Najnovšie správy z Ženevskej motorovej show 2016
Muller: „(Autá s) všetkých elektrických odrôd s viac ako 500 km sú do konca desaťročia uskutočniteľné. Nabíjanie bude trvať iba tak dlho, ako je prestávka na kávu. Rovnako ako z dlhodobého hľadiska nákladné automobily a nákladné vozidlá náklady na náklady a nákladné vozidlo s vnútorným spaľovacím motorom. “
Predseda skupiny VW tiež odhalil vytvorenie troch nových „budúcich centier“ v Európe, Ázii a Kalifornii, ktoré preložili skupinu „pre digitálnu éru“.
Vysvetlil novú stratégiu a Muller povedal: „Vyžadujeme, aby sme začali využívať hlavné technické vzorce v našom prospech. Vyžadujeme konanie a tiež rýchlo veriť ako Google, Apple a Tesla. ““
Skupina podporí interakciu medzi jej inováciou, ako aj sektormi štýlov s tromi novými budúcimi centrami, ktoré sa nachádzajú v Potsdame v Kalifornii, ako aj v Číne. Najlepšie mozgy VW budú pracovať na automobiloch a nákladnom vozidle budúcnosti z týchto nových centier. Všeobecným cieľom je vylepšiť štýl infotainment, ako aj kabínové rozhrania, ako aj za to, aby bol všeobecný zážitok z klienta najlepšie v triede.
A Rada skupiny VW tiež práve podpísala spoločný tlak do autonómnej jazdy, s úmyslom poraziť súperov na trh s prvými skutočne autonómnymi automobilmi.
Nedávno vymenovaný za hlavného digitálneho policajta Johann Jungwirth povedal: „Do roku 2025 sa očakáva, že bude presunutý z A do B v autonómnom vozidle s vlastným riadením.“
Viac noviniek z Genevskej prehliadky v Ženeve v roku 2016 …

Leave a Reply

Your email address will not be published.