Aktualizovaný Vauxhall Movano bol odhalený ostrejším vzhľadom a vylepšeným bezpečnostným zariadením navrhnutým tak, aby bola táto veľká dodávka bezpečnejšia ako kedykoľvek predtým. Novým modelom je kúpiť v lete a príde v širokej škále štýlov tela, ktoré vyhovujú obchodným potrebám.
Zatiaľ čo menšie kombo a Vivaro dodávky sú teraz v súlade s ostatnými dodávkami v skupine PSA Peugeot Citroen, Movano je facelift existujúcej dodávky. Dostane nový predný koniec s ostrejšími svetlami s podpisom LED podobným podpisom, ktorý sa nachádza na sortimente spoločnosti Vauxhall, zatiaľ čo v mriežke dominuje obrovský odznak Griffin a z neho vedie Chrom pás. V zadnej časti sú nové zhluky na zadné svetlo, ale to je z hľadiska štýlu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie ponuky dodávok
Tam, kde bol Movano komplexne aktualizovaný, je v kabíne s sadou novej súpravy na pripojenie a bezpečnosť. Vodiči môžu teraz využiť dostupnosť systému IntelliLink 5.0 IntelliLink 5.0, ktorý obsahuje aj Apple CarPlay a Android Auto, zatiaľ čo nabíjanie bezdrôtového telefónu sa ponúka aj prvýkrát.
7

Bezpečnostná súprava obsahuje novú kameru zadného videnia, ktorá relézuje živé obrázky na 7-palcový dotykový obrazovku, kde by zrkadlo dozadu normálne sedelo. Výstraha odchodu z jazdného pruhu a výstraha slepého bodu pomáhajú udržiavať Movano v polohe, zatiaľ čo všetky dodávky teraz prichádzajú s asistentom bočného vetra ako súčasť systému riadenia stability, aby pomohli dodávke pri vystavení kríživnému vetru.
Komfort v kabíne sa vylepšil s možnosťou pohodlia sedadiel s nastaviteľnou bedrovou oporou pre vodiča a spolujazdca, zatiaľ čo pre vodičov s dĺžkou diaľkového v štýle kamiónov je k dispozícii aj pre vodičov na dlhé vzdialenosti.
Z továrne je Movano k dispozícii ako kabína podvozku alebo panel v štyroch dĺžkach a tri výšky, pričom najväčší z množstva je schopný preniesť päť europaliet vo vnútri. Maximálne užitočné zaťaženie je až 2,1 ton, zatiaľ čo je ponúkaný objem nákladu až 17 metrov kubických.
Okrem toho má Vauxhall celý rad certifikovaných špecialistov na konverziu, čo znamená, že na nákup k dispozícii je až 150 rôznych verzií Movano. Vany panelov sú vybavené osvetlením LED v zadnej časti a navyše rukoväte, ktoré pomáhajú prístupu do oblasti zaťaženia.

Ceny za nový Movano sa potvrdia, keď príde do predajcov Vauxhall koncom tohto leta.
Páči sa vám vzhľad aktualizovaného Vauxhall Movano? Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published.