Oveľa viac podrobností o novom Nissan Hatchback, ktorý je nastavený na zvládnutie VW Golf, boli odhalené.
Auto Rease už špehovalo testovanie automobilov a nákladných vozidiel, ale manažér plánovania produktov na celom svete, ktorý Andy Palmer vysvetlil, čo môžeme očakávať od výrobného dizajnu, keď sa predáva v roku 2014.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Palmer pripúšťa, že golf je cieľom odstránenia nového automobilu, ako aj povedal: „Začneme tým, že neurobíme žiadne dôvody pre naše autá a nákladné autá – pokiaľ ide o dynamiku, ako aj vnímanú vysokú kvalitu, ktorú musí Zraďte sa s ňou [golf].
„Ale kde sa môžeme líšiť, je to, že to nebude vyzerať ako golf. Môžeme ísť za klientmi unavenými s MKVII. Môžeme byť oveľa provokatívnejší – to je výhoda mužov, ktorí potom prichádzajú. “
Z toho vyplýva, že je pravdepodobné, že sa naráža na koncepciu pozvánky spoločnosti. “Dohoda je trochu ľavica, trochu nervózna,” uviedol Palmer.
„Môžete vidieť, čo sme robili nedávno, keď sa V-Grille dostane do kapoty kapoty. Rovnako ako môžeme, že túto DNA vezme do manipulácie. “
Dizajn bude vyvinutý v Španielsku, ako aj Palmer vrhá oveľa viac svetla na meno, ktoré predtým uviedol, že bude rozpoznateľný aj nový.
“Obe vyhlásenia sú správne,” uviedol. „Budeš s tým oboznámený; Z minulosti to vyvolá niečo. “

Leave a Reply

Your email address will not be published.