Naši politici nám často hovoria-pokorné, sponzorované predmety Británie-že sme zatracenení, že sme šťastní z toho, že sa nám podarí radosť z toho najlepšieho a najčistejšieho demokratického systému vo svete.
V rovnakom čase títo politickí profesionáli s čarodejnicou (áno, správne) naznačujú, že konkrétny tretí svet, zakladanie alebo skorumpované krajiny, nemôžu tak dobre, ako nerobia demokraciu. Zdá sa, že v takýchto politicky nepravdivých krajinách sú veľké časti obyvateľstva ignorované aj vládnucimi. Je to prakticky, akoby masy neexistovali.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Rozumiem tomu pocitu. Nie od tej doby, keď som z jedného z týchto zahraničných fiefdomov, avšak od online v Británii, ktorá rýchlo zbavuje svoju „najlepšiu demokraciu vo svete“.
• Všeobecné voľby 2015: Kto je na strane motoristov?
Od roku 2010 sme nemali to, za čo nikto nehlasoval – konzervatívna/lib dem koaličná vláda s Davidom Cameronom ako hlavným kňazom a Nickom Cleggom ako jeho zástupcom.
A teraz, v predvečer všeobecných volieb, títo dvaja plus práca a hŕstka malých národných osláv vyhlasujú, čo urobia pre Britov v rokoch 2015-2020. Spomínajú veľké skupiny, ako sú majitelia domov, ako aj pracovníci, plus menšie úseky voličov – dlhotrvajúcich pacientov zdravotníckych zariadení, dôchodcov, ako aj podobne. dosť fér. Zatiaľ je všetko dobré.

Leave a Reply

Your email address will not be published.