Tesla práve vydal firmvér 8.1, aktuálnu aktualizáciu voľného vzduchu pre svoje vozidlá, ktoré zavádzajú zásadné aktualizácie pre Autopilot 2.0.
Aktualizácia pokračuje v opravách nových autonómnych funkcií jazdy, ako aj schopností, ktoré v októbri v súlade s zavedením hardvéru Autopilot 2.0. S firmvérom 8.1, Autopilot teraz pracuje rýchlosťou až 80 mph, zatiaľ čo spoločnosť Tesla tiež aktualizovala modifikáciu automobilového jazdného pruhu a tiež znovu zaviedla funkciu Summon-predtým ponúkaná iba na vozidlách s automatickým zariadením na autopilota prvej generácie.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické vozidlá v predaji 2017
Avšak, pochovaný hlboko v aktualizácii, Tesla pridala veľkonočné vajíčko, ktoré umožní majiteľom pustiť svoju inovatívnu stránku.
Generálna riaditeľka spoločnosti Tesla Elon Musk, keď opäť využila Twitter na odhalenie novej trikovej funkcie – poklepaním na logo „T“ na veľkej portrétnej obrazovke na stredovej konzole trikrát teraz prináša veľký náčrt dotykovej obrazovky.
Je pravdepodobné, že niektorí majitelia spoločnosti Tesla zdieľali svoje majstrovské diela na Twitteri, ako aj umelecké diela vyrobené na náčrte môžu byť predložené Tesle za kritiku.
• Tesla Autopilot: Čokoľvek si vyžaduje, aby ste to vedeli
Aj keď sa to javí ako vtip Fools začiatkom apríla, Sketchpad nie je pre Teslu mimo pravidelného, ​​ako aj veľkonočné vajcia sú bežne zviazané s aktualizáciami firmvéru. Predchádzajúce skryté funkcie zahŕňali odkazy na Bond Film The Spy, ktorý ma mal rád, okrem tradičnej závodnej hry Mario Kart.
Je Tesla Sketchpad neškodná zábavná? Pochopme vašim myšlienkam v komentároch.

Leave a Reply

Your email address will not be published.